Звертаючись під час апаратної наради до керівників структурних підрозділів ОДА та територій, голова облдержадміністрації відзначив наступне:
– Для того, щоб досягти кардинальних змін у медицині та в освіті, необхідно осучаснити ці галузі до світових стандартів, з урахуванням реалій, що склалися у нашій державі.
Для цього, за словами Сергія Кузьменка, необхідно активізувати роз’яснювальну роботу у територіальних громадах щодо переваг реформ. – Бюджетні кошти не повинні спрямовуватися на утримання якогось приміщення, а мають максимально ефективно витрачатися на те, щоб надавати якісні знання та медичні послуги, – зазначив голова облдержадміністрації.
– Ми готові дискутувати з опонентами влади, які прагнуть використати ці важливі питання у популістських цілях. У керівництва держави є політична воля до змін, і чітке переконання, що на сьогодні немає іншої альтернативи, ніж надалі впроваджувати реформи у державі, – підкреслив Сергій Кузьменко.
Також голова облдержадміністрації акцентував увагу на питанні децентралізації влади в контексті створення об'єднаних територіальних громад.
- Ми постійно наголошуємо, що процес об'єднання і створення територіальних громад є добровільним. Ця політика залишається незмінною, - підкреслив Сергій Кузьменко. – Головна мета реформи – щоб мешканці, які об’єднались в ОТГ, відчули, що ця реформа вірна і переконались, що це правильно обраний Урядом шлях до успіху.
Сергій Кузьменко наголосив, що обласна і районна влада будуть всіляко сприяти тому, щоб на Кіровоградщині з'являлися нові спроможні та ефективні територіальні громади, які за якістю і рівнем життя будуть прикладом для решти територій.
04 May 2026
Нові підходи до податків і ресурсів: ВАГ...
На Хмельниччині відбувся Щорічний Саміт Всеукраїнської асоціації громад, де представили оновлений законодавчий...
04 May 2026
Громади можуть швидше знаходити фінансування на...
Мінекономіки повідомляє, що для досягнення цілей Національного плану з енергетики та клімату (НПЕК) потрібні не лише...
01 May 2026
Розвиток партнерств та ініціативи у сфері культури – нові каталоги можливостей для громад
Розвиток партнерств та ініціативи у сфері...
Новий місяць – нові можливості для активної роботи та сміливих рішень. Тут громадам стануть в нагоді...
01 May 2026
Уряд запускає експериментальний механізм...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 24 квітня 2026 № 520 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо...