Про це заявив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький під час виїзного засідання колегії Сумської райдержадміністрації на території Хотінської об’єднаної територіальної громади
«Практика проведення виїзних колегій показала, що такі заходи є справді ефективним інструментом взаємодії влади та громади у розвитку територій. Сумський район є в авангарді процесів децентралізації і має великий потенціал сільськогосподарського виробництва, зеленого туризму, розвитку людського потенціалу. Маю відзначити, що район розвивається і є одним з найпотужніших в області», – зазначив він.
За останніми даними, наразі вибори пройшли уже у Хотінській, Миколаївській, Нижньосироватській та Бездрицькій ОТГ. У процесі об’єднання – Верхньосироватська, Степанівська та Великочернеччинська об'єднані територіальні громади.
Під час засідання колегії присутні розглянули підсумки проходження опалювального сезону та питання благоустрою населених пунктів району, програми соціально-економічного розвитку та виконання місцевих бюджетів e 2016 році тощо.
Разом з представниками райдержадміністрації Дмитро Живицький також відвідав місцеву ЗОШ та аграрний ліцей.
Як наголосив голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко, аграрний ліцей у Хотіні – це майстерня професійних аграрних кадрів. Тому спільно з підприємцями аграрного комплексу району місцева влада планує створити навчально-практичний центр, де буде сформована наглядова рада при навчальному закладі. До її складу увійдуть суб’єкти господарювання, які зацікавлені у розвитку навчального закладу і в його випускниках. Вони і будуть спільно займатися забезпеченням студентів практичною складовою під час навчального процесу.
За словами очільника району, така тісна співпраця керівників аграрних підприємств району з ліцеєм відкриє перед молоддю безліч можливостей, в тому числі дає шанс проходження практики на сучасному обладнанні та подальшого працевлаштування.
07 October 2025
Анонс круглого столу «Місцеве самоврядування в...
Центр політико-правових реформ спільно з Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України запрошують до...
07 October 2025
Мінрозвитку презентує звіт за результатами...
Міністерство розвитку громад та територій України підготувало звіт за підсумками серії регіональних...
07 October 2025
Мінфін у вересні перерахував місцевим бюджетам 16 млрд грн – 100% запланованих трансфертів
Мінфін у вересні перерахував місцевим бюджетам...
У вересні 2025 року Міністерство фінансів України у повному обсязі забезпечило перерахування міжбюджетних трансфертів...
07 October 2025
Cities4Cities Mentorship: 10 hromadas to...
On September 23, Cities4Cities launches a call for applications to participate in its new mentorship programme for...