Майбутнє територій – в об’єднанні громад

Про реалізацію державної політики щодо децентралізації у Луганській області розповів 21 березня на брифінгу для ЗМІ заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян.

Сьогодні можна з впевненістю сказати про наявні переваги для вирішення соціально-економічних питань місцевих жителів після створення об’єднаних територіальних громад.

Так, наприклад, у Новопсковській об’єднаній територіальній громаді надходження місцевих податків і зборів у 2016 році зросли на 45 % у порівнянні з 2015 роком. Аналогічний показник у Білокуракинській об’єднані територіальній громаді становив 62 %.

Податкові надходження в Новопсковській ОТГ зросли у 4,7 рази,  в Білокуракинській ОТГ – 4,4 рази.

Вадим Данієлян, наголосив, що основними перепонами у створенні об’єднаних територіальних громад – є  небажання керівників на місцях приймати участь у процесі децентралізації та невисока інформованість населення.

Він порадив усім громадам активно займатися добровільним об’єднанням відповідно до Перспективного плану.

22.03.2017 - 12:40 | Views: 9723

Video:

Область:

Луганська область

Source:

Сайт Луганської ОДА

Read more:

15 July 2026

МОН винесло на громадське обговорення проєкт змін до Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти

МОН винесло на громадське обговорення проєкт...

Документ покликаний адаптувати чинні нормативи до реформи Нової української школи та сучасних потреб шкіл. Проєкт...

15 July 2026

У «Львівській агломерації» презентують результати проєкту з міжмуніципальної співпраці у сфері управління відходами

У «Львівській агломерації» презентують...

16 липня 2026 року відбудеться фінальна презентація проєкту «Разом заради кращих послуг: міжмуніципальна співпраця у...

14 July 2026

Oleksii Marchenko: ‘I have no doubt that nearly 90 per cent of our people will return…’

Oleksii Marchenko: ‘I have no doubt that nearly...

Oleksii Marchenko, Head of the Lazurne Settlement Military Administration in Kherson region, speaks about his...