На Срібнянщині наближається до завершення процес об’єднання територіальних громад сіл у одну спільно територіальну громаду у межах всього району.
Срібнянський район – за крок від створення об’єднаної громади
Так, в Сокиринській та Олексинській територіальних громадах відбулись громадські слухання. Одне з питань – входження до Срібнянської ОТГ.
Як відомо, рішенням позачергової тринадцятої сесії Срібнянської селищної ради сьомого скликання від 25.01.2017 року було повторно ініційовано добровільне об’єднання територіальних громад сіл та селищ у Срібнянську об’єднану територіальну громаду.
До того ж, участь громадських слуханнях у Сокиринцях взяв народний депутат України Олег Дмитренко та голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, в Олексинцях – голова районної ради Олена Панченко. Вони також аргументували доцільність створення ОТГ.
Серед основних причин створення громади у межах всього району – невеликий розмір існуючої адміністративної одиниці, розташування всіх населених пунктів у межах транспортної доступності та звична орієнтація жителів Срябнянщини на районний центр – селище Срібне.
Область:
Чернігівська областьГромади:
Срібнянська селищна об’єднана територіальна громада Срібнянська територіальна громадаSource:
«ЧЧ»
03 December 2025
Вакансія: Місцеві експерти з планування управління відходами (WM4U)
Вакансія: Місцеві експерти з планування...
Програма WM4U оголошує відбір двох експертів з планування у сфері управління відходами для роботи з кластерами...
03 December 2025
Оцінювання спроможності громад: що стоїть за новим підходом Мінрозвитку – розгорнутий матеріал
Оцінювання спроможності громад: що стоїть за...
Українські громади отримають новий інструмент, що дає можливість чесно й наочно побачити власну спроможність....
03 December 2025
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових громад
«3000 км Україною» – програма стартувала у...
Кабінет Міністрів ухвалив ряд рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та...
03 December 2025
Година запитань з Наталією Піпою «Оплата праці вчителів у 2026 році: що зміниться насправді?»
Година запитань з Наталією Піпою «Оплата праці...
Яким буде навантаження педагогічних працівників та чому збільшення педагогічного навантаження не означає масових...