Як стати активним учасником подій у громаді? Воркшопи для молоді

В березні в рамках програми «Голос громадськості в Івано-Франківській області (DOBRE) проходить серія воркшопів для молоді чотирьох об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області» - Старобогородчанської (10 березня), Печеніжинської (14 березня), Верхнянської (17 березня) та Білоберізької (24 березня). 

Метою воркшопів є формувати активну життєву позицію молодих людей, мешканців ОТГ Івано-Франківської обл., надати їм основи доброго урядування, цікавої та продуктивної діяльності для розвитку своїх громад і, відповідно, власного розвитку теж.

Воркшопи проводяться на базі загальноосвітніх шкіл ОТГ, а їх учасниками є учні 8-11 класів. Різновікові групи не є перепоною для молодих людей у ефективній взаємодії. Навпаки молодші мають рівні шанси з дорослими бути почутими, а старші учні – мають шанс знайти юних друзів та потенційних членів команд для реалізації своїх ініціатив за межами свого класу. Воркшопи – це творчі майстерні для пізнання незвіданих сторін таких важливих, але на жаль, мало зрозумілих чи «заїжджених буденністю» термінів, таких як патріотизм, відповідальність, тверезий глузд та порядність.

Саме суть цих, на перший погляд, простих слів, на думку організаторів воркшопів, представників громадського центру «Ділові ініціативи» та Агентства з розвитку приватної ініціативи, має ключове значення не лише у формуванні дитячого та молодіжного світогляду, але й у конкретній громадській діяльності. Саме ця діяльність може стати захоплюючим і результативним процесом, якщо правильно підійти до її планування та реалізації. Повну версію читати ТУТ.

Область:

Івано-Франківська область

Source:

«Paralleli»

Read more:

28 August 2026

Вінниця шукає керівника транспортного комунального підприємства через відкритий відбір за підтримки EU4Reconstruction (Напрямок 2)

Вінниця шукає керівника транспортного...

У Вінниці триває відкритий відбір на посаду генерального директора КП «Вінницька транспортна компанія». Вперше місто...

28 August 2026

Від тимчасового житла до інтеграції: як держава і громади шукають довгострокові рішення для ВПО

Від тимчасового житла до інтеграції: як держава...

На п’ятому році повномасштабної війни питання житла для внутрішньо переміщених людей дедалі менше зводиться до того,...

28 August 2026

Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки

Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки

SALAR International оголошує вакансію експерта(-ки) з безпеки. Роль передбачає надання періодичного аналізу...

27 August 2026

Vitalii Bezgin: Communities to receive additional UAH 1 billion for recovery projects

Vitalii Bezgin: Communities to receive...

The Government increased funding for the Ukraine Recovery Programme, which is implemented with the support of the...