У громадах Львівщини оцінювали місцеві умови ведення бізнесу

14 березня 2017 року директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області Андрій Бринь разом із представниками програми Business Friendly Certification South East Europe (BFC SEE) Іванною Богосавлєвіч-Чікіч та Амрою Яганьяц відвідали об'єднані громади Мостиського району. Зокрема учасники делегації відвідали Мостиську, Судововишнянську та Шегинську ОТГ.

Під час зустрічей із керівництвом громад було обговорено останні тенденції розвитку новоутворених громад, особливості бізнес середовища в громадах та потенціал громад для залучення інвестицій.

Нагадаємо, що в ці дні BFC SEE проводить моніторинг муніципалітетів України у 4 областях України, включаючи Львівську область, з метою розробки та впровадження програм створення сприятливих умов ведення бізнесу та впровадження міжнародно визнаних стандартів ефективного і прозорого місцевого самоврядування. Зокрема, делегації із Business Friendly Certification South East Europe (BFC SEE) відвідала та зустрілася 13 березня із керівництвом Львова, 14 березня - Мостиської, Судововишнянської та Шегинської ОТГ, 15 березня - Дрогобича та Трускавця.

BFC SEE є унікальною програмою для підвищення якості муніципалітетів в країнах Південно - Східної Європи. BFC SEE надає муніципалітетам чітку дорожню карту для створення сприятливих умов ведення бізнесу та впровадження міжнародно визнаних стандартів ефективного і прозорого місцевого самоврядування.

Для інвесторів, які розпочинають свою діяльність у країнах Південно-Східної Європи, BFC SEE служить стандартизованим інструментом оцінки місцевих умов для ведення бізнесу, зазначенням того, які саме муніципалітети в регіоні забезпечують
найкращий інвестиційний клімат.

15.03.2017 - 11:12 | Views: 10148

Attached images:

Область:

Львівська область

Source:

Read more:

09 April 2026

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн (+19,5 млрд грн до I кварталу 2025 р.)

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...

Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...

09 April 2026

Як громадам працювати з ЄС: старт курсу про муніципальні партнерства для євроінтеграції

Як громадам працювати з ЄС: старт курсу про...

Місцевому самоврядуванню можливо – і потрібно – взаємодіяти з європейськими інституціями та досягати результатів. Але...

09 April 2026

Експертна оцінка фінансової спроможності територіальних громад за підсумками 2025 року (рейтинг)

Експертна оцінка фінансової спроможності...

Аналітика щодо фінансового стану територіальних громад за підсумками 2025 року. Автори: Яніна Казюк, доктор...