Центр розвитку місцевого самоврядування та програма «DOBRE» домовилися про спільну діяльність

З ініціативи програми “DOBRE” відбулася зустріч експерта з місцевого економічного розвитку Міка Мюллея з директором Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування Віктором Литвинчуком.

Проект “DOBRE” працює в Україні з липня минулого року і фінансується за рахунок коштів уряду Сполучених Штатів Америки через USAID. Як відомо, в Україні працює багато донорських програм, через які здійснюється методична, організаційна та технічна допомога у проведенні реформи місцевого самоврядування. Відтак, діяльність програм потребує координації стратегії і тактики проведення реформи. Тому така зустріч була необхідною і потрібною.

На зустрічі було обговорено організацію подальшої співпраці між проектом “DOBRE” та безпосередньо Тернопільським Центром розвитку місцевого самоврядування. У процесі спілкування було визначено головні напрямки співпраці в царині децентралізації та формування спроможності об'єднаних громад Тернопільщини. Зокрема, питання стратегічного та просторового планування, інвестиційних проектів, управління інвестиціями та залучення інвестицій в економіку громад.

Сторони домовилися про майбутню співпрацю, обмін інформацією та операційними планами.

Область:

Тернопільська область

Source:

Read more:

11 May 2026

Oleksii Riabykin presents Ukrainian experience of community resilience at a session of European Committee of Regions

Oleksii Riabykin presents Ukrainian experience...

Oleksii Riabykin, Deputy Minister for Development of Communities and Territories of Ukraine, delivered a speech...

08 May 2026

Ministry of Finance transfers UAH 20.2 billion to communities in April

Ministry of Finance transfers UAH 20.2 billion...

In April 2026, the Ministry of Finance of Ukraine transferred 100% of inter-budgetary transfers to the general fund...

08 May 2026

Чому ваша громада вирішує без вас і хто за це відповідає?

Чому ваша громада вирішує без вас і хто за це...

62% українців готові брати участь у публічних інвестиціях — але система їх не чує. Дослідження ГО «Проти Корупції»...

07 May 2026

Оцінка фінансової спроможності громад Дубенського району: локальний аналіз у порівнянні з національною методологією

Оцінка фінансової спроможності громад...

Дубенська районна військова адміністрація розробила та успішно застосовує «Компас оцінки громад» — власний...