У 2017 році Тернопільська область отримає 115,1 млн гривень на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Які саме проекти пройдуть конкурсний відбір – визначає Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР. Водночас законодавство допускає, що частина проектів може бути «перехідною».
За словами Голови Тернопільської ОДА Степана Барни, проекти, календарні плани реалізації яких становлять більше одного року і які починаючи з 2015 року фінансуються за рахунок коштів ДФРР, включаються щороку автоматично (без додаткового конкурсного відбору) до узагальненого переліку інвестиційних програм і проектів до завершення їх реалізації. При цьому, основною умовою є збереження обсягів їх фінансування.
Як стало відомо, під час останнього засідання Регіональної комісії, на право бути включеними до переліку проектів поза конкурсом на 2017 рік претендують такі:
• реконструкція гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу з утепленням фасадів та влаштуванням шатрового даху по вул. Млинарська, 14-А (залишкова вартість 2780,4 тис. гривень);
• реконструкція з добудовою приміщення колишньої школи під дошкільний заклад на 40 місць в с.Стінка Бучацького району (залишкова вартість 2921,792 тис. гривень);
• будівництво загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на
180 учнів в селі Горигляди Монастириського району (частина фінансування, визначена заявником на 2017 рік – 5869,563 тис. гривень).
Відповідно до рішення Регіональної комісії, будівельно-ремонтні роботи на цих трьох об’єктах будуть продовжені у 2017 році.
Водночас ще два проекти, які реалізовувались, але не були завершені протягом 2016 року, виносяться на розгляд та оцінювання Регіональної комісії на загальних підставах, оскільки першочергова потреба у коштах на них зросла. Такими проектами стали:
• реконструкція вул. Руської в м.Тернополі (дамба Тернопільського ставу) - кошторисна вартість об’єкта при подачі на конкурс у 2015 році складала 26697,628 тис. грн, а вже у 2016 році кошторисна вартість проекту зросла на 3,4 млн гривень;
• реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня по вул. Шкільна, 1 в с.Почапинці Тернопільського району - у 2016 році зросла на 530 тис. гривень.
28 May 2026
Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом та профорієнтації
Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом...
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...
28 May 2026
Пошук модератора Комітету ВАГ з питань освіти
Пошук модератора Комітету ВАГ з питань освіти
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...
27 May 2026
Управління відходами по-європейськи: як Україні...
Команда Zero Waste Alliance Ukraine запрошує дізнатися більше на форумі «Міста Нуль Відходів». Коли: 23–24...
27 May 2026
Ministry of Finance and Congress of the Council of Europe – on support for communities and recovery
Ministry of Finance and Congress of the Council...
Serhii Marchenko, Minister of Finance of Ukraine, held a meeting with Mathieu Mori, Secretary General of the Congress...