1 березня в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці обговорять проблемні питання діяльності закладів культури в умовах децентралізації.
Для цього на нараду зберуться голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів галузі культури та директори обласних установ культури і мистецтва.
У заході візьмуть участь заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, радник Міністра культури України Ірина Френкель та керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий.
09 January 2026
Як у профтесі Чернігова профорієнтують школярів, перенавчають дорослих і підняли зарплату фахівцям
Як у профтесі Чернігова профорієнтують...
Навчати студентів на сучасному обладнанні, показувати школярам можливості професійної освіти, перекваліфіковувати...
09 January 2026
‘Every community can and should claim...
Head of the SCO Ukrainian Researchers Society speaks about the comprehensive assessment of territories affected by...
08 January 2026
«Страх підпису» у будівельних проєктах: системний виклик українських громад
«Страх підпису» у будівельних проєктах:...
В українських громадах дедалі частіше говорять про «страх підпису» – ситуацію, коли керівники закладів, розпорядники...
07 January 2026
Новий рік - нові можливості: січневі каталоги для громад та бізнесу
Новий рік - нові можливості: січневі каталоги...
Січень - найкращий час, щоб розпочати новий рік ефективно та з думкою про майбутнє. В цьому вам допоможуть нові...