На порядку денному Глухівщини – питання об’єднання територіальних громад

За ініціативи районної влади представники громадськості, депутати, сільські та селищні голови району разом обговорили актуальні питання функціонування ОТГ

Заступник голови Глухівської райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ відзначила, що на території району вже створено дві об’єднані громади – Шалигинську селищну та Березівську сільську. Тож у подальшому кожна сільська та селищна рада повинні індивідуально та виважено підходити до процесу об’єднання або приєднання до вже створених громад, враховуючи логістику, фінансові ресурси, коефіцієнт спроможності громад тощо.

Громадськість та депутати районної ради поділилися своїми думками стосовно подальшого об’єднання громад, підняли питання стосовно отримання надходжень сільськими радами, створення нових робочих місць, розвитку бізнесу тощо. У своїх виступах сільські та селищні голови наголошували на врахуванні  всіх потреб жителів району при проведенні реформ.  

За результатами зустрічі було прийнято рішення створити робочу групу та активізувати обговорення в сільських радах подальшого проведення реформи децентралізації.

Область:

Сумська область

Source:

Сайт Сумської ОДА

Read more:

13 April 2026

Метрополії: чому без них Україна не зможе розвиватись

Метрополії: чому без них Україна не зможе...

Реформа децентралізації в Україні – без  перебільшення одна з найуспішніших. Держава передала громадам повноваження,...

13 April 2026

Чи все варто діджиталізувати? Межі й можливості електронної участі в місцевому самоврядуванні – нова аналітична записка

Чи все варто діджиталізувати? Межі й можливості...

Цифрові інструменти участі міцно входять у життя українських громад. Однак чи завжди онлайн-формати є ефективними? І...

13 April 2026

Як Балтська громада перетворила освітнє партнерство із сусідами на стратегічну перевагу

Як Балтська громада перетворила освітнє...

Партнерство територіальних громад, особливо у сфері освіти, перейшло з категорії бажаної ініціативи в стратегічну...

13 April 2026

Анонс: вебінар «Особливості реалізації субвенції на створення сучасних освітніх просторів у 2026 році»

Анонс: вебінар «Особливості реалізації...

Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та управлінські...