Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко взяла участь у семінарі на тему: «Формування місцевих бюджетів. Бюджетний та програмно-цільовий метод. Кадрове забезпечення ОТГ. Нововведення в податковому та бюджетному законодавстві», проведеного Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках програми ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».
Посадовець привітала учасників семінару та поінформувала про запровадження обласною державною адміністрацією щомісячного Дня об’єднаних територіальних громад. У рамках цього заходу розглядаються актуальні для громад питання, посадові особи структурних підрозділів облдержадміністрації надають представникам громад консультації за фаховими напрямами.
Започаткування Дня об’єднаних територіальних громад дасть змогу контролювати всі процеси та розробляти стратегії подальшого розвитку громад. Також Зінаїда Бойко висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю з Центром розвитку місцевого самоврядування.
13 July 2026
Анонс: вебінар «Розширення програми...
До участі запрошуємо представників обласних військових адміністрацій, керівників...
13 July 2026
Відбулася зустріч «Розширення програми...
10 липня відбулася зустріч «Розширення програми безоплатного шкільного харчування з 1 вересня 2026 року: виклики,...
13 July 2026
Адаптивна модель діяльності місцевих державних...
Чинна модель діяльності місцевих державних адміністрацій дедалі менше відповідає умовам, у яких сьогодні працює...
13 July 2026
Cities4Cities Mentorship: results of the first...
Over seven months, ten hromadas strengthened their international capacity, established partnerships with...