Департаментом інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації разом з Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області 30 січня 2017 року провиїзне засідання робочої наради з питання відкриття «Центрів безпеки громадян»ведено на території об’єднаних територіальних громад, перші вибори в яких відбулися 18 грудня 2016 року, Святогірській та Сіверській об’єднаних територіальних громадах, що готуються до об’єднання. Засідання проходило у м. Миколаївка у приміщенні Центру екологічного виховання.
Під час проведення наради представники новостворених та майбутніх громад були проінформовані про стан, перспективи та переваги реалізації пілотного проекту «Центри безпеки громадян». Учасники зустрічі обговорювали доцільність створення Центрів безпеки громадян в Соледарській, Миколаївській, Сіверській, Святогірській міських та Іллінівській сільській об’єднаних територіальних громадах. За результатами розгляду доводів, наведених начальниками районних підрозділів ДСНС та головами об’єднаних громад, членами робочої наради було встановлено, що на сьогодні є необхідність створення Центру безпеки громадян лише в Іллінівській сільській об’єднаній територіальній громаді. Також з головами сільських, селищних та міських рад були обговоренні питання дообладнання та підвищення працездатності вже існуючих частин Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Наприкінці зустрічі всім присутнім було запропоновано до 15 лютого 2017 року надати пропозиції з питання підвищення рівня безпеки громадян об’єднаних територіальних громад до департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.
13 January 2026
Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на 14 %
Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на...
За даними Міністерства фінансів, у 2025 році загальний фонд місцевих бюджетів отримав 514 млрд грн – на 63 млрд грн...
13 January 2026
Вакансія Експерта/ки з підготовки та впровадження грантових проєктів
Вакансія Експерта/ки з підготовки та...
Вмієте писати грантові заявки, які приносять реальні результати? Проєкт “Відновлення для всіх” (RFA) шукає...
12 January 2026
Стартує прийом заявок на фінансування укриттів у ЗЗСО
Стартує прийом заявок на фінансування укриттів...
З 12 січня засновники закладів освіти можуть подавати заявки на отримання державної субвенції на облаштування...
12 January 2026
Земля, яку забруднила війна: методика оцінки та шанс на відшкодування
Земля, яку забруднила війна: методика оцінки та...
Війна залишає після себе не лише зруйновані будинки й дороги. Значна частина втрат для територіальних громад — поза...