Андрій Коломійцев: Децентралізація адмінпослуг та їх якість надання – серед пріоритетних завдань у 2017 році

Заступник голови ОДА Андрій Коломійцев провів нараду, під час якої розглянуто стан впровадження в області реформи децентралізації надання адміністративних послуг. Серед учасників наради, що транслювалася в режимі он-лайн: керівники окремих структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств в області, керівництво райдержадміністрацій, міськвиконкомів, голови ОТГ.

Відкриваючи засідання Андрій Коломійцев наголосив, що реформа системи надання адміністративних послуг є однією з ключових у державі. За його словами, з моменту запровадження реформи в області було здійснено комплекс важливих заходів, які в цілому дали позитивний результат - делегування повноважень з надання адмінпослуг на місця дозволило максимально спростити їх отримання. До того ж, місцеві бюджети отримують від діяльності ЦНАПів додатковий фінансовий ресурс. Зокрема, у минулому році такі надходження склали 23 мільйони гривень.

Андрій Коломійцев зауважив, що у 2017 році головний акцент у реформуванні системи надання адмінпослуг в Україні робитиметься на подальшій децентралізації адміністративних послуг, підвищенні їх якості та розширення мережі ЦНАПів. Зокрема, цьогоріч серед пріоритетних завдань реформування системи адмінпослуг визначено створення можливості передачі ЦНАПам повноважень з надання таких адмінпослуг, як: видача паспорта громадянина України, посвідчення водія на правах користування транспортними засобами, державна реєстрація транспортних засобів, актів цивільного стану тощо. У рамках децентралізації також передбачено формування мережі Центрів надання адміністративних послуг об’єднаних територіальних громад та започаткування надання адмінпослуг в електронній формі.

- Це питання є вкрай важливим і актуальним, оскільки створення доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним з головних завдань органів місцевого самоврядування, - підкреслив Андрій Коломійцев.

Область:

Кіровоградська область

Source:

Сайт Кіровоградської ОДА

Read more:

18 July 2026

Уряд утворив Міністерство у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб

Уряд утворив Міністерство у справах громад,...

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 17 липня 2026 року № 963 «Деякі питання оптимізації системи...

17 July 2026

Available to all communities in Ukraine: Standardised symbols for separate collection of waste

Available to all communities in Ukraine:...

Ukrainian communities eager to implement a standardised system for the separate collection of waste can now download...

17 July 2026

Developing Skills and Keeping Young People in the Municipality: Talent Hub Opened in Drohobych

Developing Skills and Keeping Young People in...

As part of the project "Creating a Supportive Inclusive Environment for Children and Youth," the "Stay at Home"...

17 July 2026

Lviv Regional Council appeals to Verkhovna Rada and Ministry of Finance on transfer of local tax administration to communities

Lviv Regional Council appeals to Verkhovna Rada...

The Standing Committee on the Development of Local Self-Government of the Lviv Regional Council has adopted a draft...