Тальнівська центральна районна лікарня завершила передачу міській громаді ФАПів у селах Соколівочка, Червоне, Гордашівка і Здобуток. Акти приймання-передачі подали на затвердження міській раді, пишуть Вісті Черкащини.
“27 січня, передали штати, – каже заступник головного лікаря Валентина Калініченко. – Працівників оформили по переводу. Ми свою роботу завершили”.
У відділі освіти процес передачі ще триває. Вони передають найбільше об’єктів: три міські школи і Соколівоцьку, а також ліцей, будинок дітей та юнацтва, дитячо-юнацьку спортивну школу і порожнє приміщення школи у Гордашівці.
“На сьогодні ще не можемо виконати рішення і надати акти щодо передачі, бо комісії ще працюють, – пояснює начальник відділу освіти Лариса Коваль. – Працюють дуже ретельно. Переглядають усе. На слово не вірять. І чітко говорять, що беруть, а що ні. З рештою майна після цього треба буде приймати рішення і десь його зосереджувати”.
У відділі культури провели організаційні заходи і вже приступили до передачі майна і переведення людей.
“Сьогодні після обіду комісія іде працювати у районний музей історії хліборобства, – каже начальник відділу культури Альона Качур. – Після цього будемо передавати міській громаді районну бібліотеку і дитячу музичну школу”.
Зауважимо, на попередній сесії районної ради депутати прийняли рішення про передачу цих об’єктів міській об’єднаній територіальній громаді.
Область:
Черкаська областьГромади:
Тальнівська міська об’єднана територіальна громада Тальнівська територіальна громадаSource:
«Про все»
10 April 2026
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...
Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...
10 April 2026
Володимир Зеленський відзначив представників...
Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...
10 April 2026
Сплата податків через «Дію»: громади вимагають...
Акцент дня в Рівному: не більше повноважень, а сучасні сервіси. Експеримент Мінрозвитку – перший крок, який має...
09 April 2026
Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...
Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...