У приміщенні загальноосвітньої школи Комарської сільської ради Великоновосілківського району 19 січня поточного року відбулась виїзна нарада в.о. директора департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Людмили Анатоліївни Биченко за участі голови райдержадміністрації Ганни Анатоліївни Кравченко. До зустрічі з головами сільських та селищних рад приєднались керівники підприємств та представники громадськості.
Під час засідання від адміністрації району надійшла пропозиція створити дві об’єднані громади – Великоновосілківську селищну та Комарську сільську, рішення виникло не спонтанно, а тільки після низки проведених обговорень та розрахунків. Відтепер, з метою визначення спільної думки, будуть проводитись громадські обговорення.
Крім того під час зустрічі мешканці обговорювали питання щодо майбутнього громади, особливо люди були занепокоєні ризиками, які пов’язані зі зміною адміністративно – територіального устрою, тому для прикладу, аби розвіяти всі сумніви, громадянам було запропоновано поїздку до сусіднього району, де вже більше року існує і активно розвивається сільська об’єднана громада.
Маємо надію, що депутати приймуть виважене рішення з урахуванням всіх конструктивних пропозицій від громади.
13 May 2026
Профтех як точка зростання: чому громади не бачать того, що у них є
Профтех як точка зростання: чому громади не...
«Без школи немає села» - цій фразі десятки років, але вона набуває особливої ваги щоразу, коли над населеним пунктом...
13 May 2026
АРР Волинської області об’єднала три громади...
Агенція регіонального розвитку (АРР) Волинської області об’єднала Горохівську, Локачинську та Павлівську громади...
13 May 2026
Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості Ukraine Facility
Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості...
Ключовим механізмом підтримки відновлення, реконструкції та модернізації України Європейським Союзом є Механізм...
12 May 2026
Динаміка фінансової спроможності територіальних...
Автори: Яніна Казюк, доктор наук з державного управління, професор, експерт з публічних фінансів та місцевого...