У трьох об‘єднаних територіальних громадах Вінницької області незабаром відбудуться вибори. Про це говорили, сьогодні, 23 січня під час оперативної наради, якою щотижня розпочинається робочий тиждень керівників департаментів Вінницької обласної державної адміністрації.
Дату проведення виборів не називали, але орієнтовно вибори до ОТГ мають бути призначені на 30 квітня. Принаймі, саме в цей день відбуватимуться вибори в ОТГ в інших регіонах України.
Вибори мають відбутися у Вінницькому район і- Якушенецька ОТГ, Шаргородському районі – Мурафська ОТГ та Гайсинському – Краснопільській ОТГ.
Відповідні подання до ЦВК було надано Вінницькою ОДА ще в минулому році. Затримка у проведенні виборів відбулася з ряду причин. Зокрема, мешканці села Клекотина, що на Шаргородщині, звернулися до ЦВК з проханням «не приєднувати» їхнє село до Мурафи. Доки ЦВК розглядала скаргу та виносили рішення, строки, передбачені законодавством для підготовки та проведення виборів, пройшли.
05 June 2026
Уряд схвалив Концепцію створення єдиної цифрової екосистеми управління публічними інвестиціями
Уряд схвалив Концепцію створення єдиної...
Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розбудови Єдиної цифрової екосистеми управління публічними інвестиціями...
05 June 2026
Проєкт DECIDE оголошує національний відбір громад на грантову програму розвитку академічних ліцеїв
Проєкт DECIDE оголошує національний відбір...
Швейцарсько-український проєкт DECIDE продовжує відбір та запрошує територіальні громади з усіх областей України...
05 June 2026
Quality preparation as the basis for hromada investment
Quality preparation as the basis for hromada...
The conference "Strengthening Resilience: From Strategic Decisions to Hromada Recovery Priorities" brought together...
04 June 2026
Онлайн-конференція “Енергетична стійкість громад: від викликів до практичних рішень”
Онлайн-конференція “Енергетична стійкість...
Центр розвитку інновацій спільно з EDIH “Kyiv HiTech” та робочою групою “Енергоострів” запрошують представників...