Голобська об’єднана територіальна громада - перша на Волині визначилася із тим, куди рухатися далі у наступні 10 років свого життя

Нагадаємо, упродовж  2016 року перед новоствореною Голобською об’єднаною громадою стояло складне завдання: визначити, куди рухатися у майбутньому.

Стратегія пройшла численні громадські слухання із представниками влади, бізнесу та громадського середовища. Також вона була обговорена у кожному селі, приєднаному до новоутвореної адміністративної одиниці. Остаточний варіант був прийнятий 23 грудня 2016 року депутатами селищної ради, повідомляє Волинський Інститут Права.

Тож пріоритетними напрямками у подальшому житті громади будуть:

  • Розвиток місцевої економіки та економічної спроможності громади
  • Розвиток людського потенціалу та сільських територій.

Стратегія 2016-2026 демонструє, що за 10 років Голобська громада повинна стати комфортною для проживання, ведення бізнесу, зокрема сільського господарства, оновленою інфраструктурою та на порядок кращим наданням усіх видів соціальних послуг.

Розміщення центру Голобської громади також передбачає розвиток туризму.

Голоби мають великий інвестиційний потенціал, адже через територію громади проходить траса міжнародного значення Київ-Ягодин-Варшава.

Підняття рівня розвитку усіх, названих вище сфер життя, передбачає, що мешканці громади залишатимуться тут і вкладатимуть у свою громаду, а не зароблятимуть на життя у такому близькому закордонні.

Область:

Волинська область

Громади:

Голобська селищна об’єднана територіальна громада Голобська територіальна громада

Source:

«Волинські новини»

Read more:

15 August 2025

Кременець та Аньйоне стали містами-побратимами: нові горизонти міжнародного партнерства

Кременець та Аньйоне стали містами-побратимами:...

Кременецька міська громада розширила коло міжнародних контактів. Андрій Смаглюк, Кременецький міський голова...

15 August 2025

Як Мінрозвитку формує перелік територій, де ведуться або велися бойові дії чи які тимчасово окуповані?

Як Мінрозвитку формує перелік територій, де...

В Україні діє офіційний Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або які тимчасово окуповані...

15 August 2025

Від служби порятунку — до системи попередження: як ДСНС стає партнером у формуванні культури безпеки в громадах

Від служби порятунку — до системи попередження:...

Фундаментальна трансформація системи безпеки розгортається сьогодні в українських громадах. Державна служба України з...

15 August 2025

Додаткова дотація для деокупованих та постраждалих територій: понад 1,4 млрд грн у ІІ кварталі 2025 року

Додаткова дотація для деокупованих та...

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл додаткової дотації місцевим бюджетам деокупованих та постраждалих від...