На Буковині утворюються ще дві об'єднані громади

Чернівецька облдержадміністрація надала позитивний висновок на утворення ще двох об’єднаних територіальних громад Путильського району: Конятинської та Селятинської.

Конятинська ОТГ включає в себе три сільські ради: Конятинську, Довгопільську та Яблуницьку і має чисельність населення майже 5 тис. осіб, Селятинська об’єднала теж три сільські ради: Селятинську, Плосківську і Шепітську та нараховуватиме 4,8 тис. осіб. Після проведення сесій із затвердження рішень про утворення об’єднаних громад на них чекатимуть вибори.

Нагадаємо, що у Чернівецькій області станом на 1 січня вже діють 16 об’єднаних громад, з них одна – Усть-Путильська (2,3 тис. жителів) у Путильському районі. Загалом у цьому гірському районі нашої області проживає трохи більше 26 тис. осіб. Як показує досвід інших держав у гірських районах, де є проблеми з доступністю, зазвичай, утворюються чисельно невеликі громади.

Область:

Чернівецька область

Source:

«МБ»

Read more:

14 January 2026

Мінрозвитку погодило п’ять проєктів угод про міжнародне територіальне співробітництво для громад

Мінрозвитку погодило п’ять проєктів угод про...

Міжнародне партнерство громад — це вже не про «колись після перемоги», а про тут і зараз. Міністерство розвитку...

13 January 2026

13 January 2026

Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на 14 %

Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на...

За даними Міністерства фінансів, у 2025 році загальний фонд місцевих бюджетів отримав 514 млрд грн – на 63 млрд грн...

13 January 2026

Вакансія Експерта/ки з підготовки та впровадження грантових проєктів

Вакансія Експерта/ки з підготовки та...

Вмієте писати грантові заявки, які приносять реальні результати? Проєкт “Відновлення для всіх” (RFA) шукає...