28-29 вересня проходить дводенний семінар у Новоолександрівській громаді в рамках польсько-канадської Програми підтримки демократії та проекту «Разом до розвитку – планування і управління місцевим розвитком на практиці»

Разом з офісом реформ спільно з ДРІДУ НАДУ та командою польсько-канадського проекту.

Проекти місцевого розвитку сприяють зміцненню спільного управління, підтримці та розвивитку потенціалу для місцевого розвитку, заохочення соціальної активності, визначення колективного бачення майбутнього та впровадження спільних ініціатив щодо розвитку громади.

Це гарна можливість місцевим органам влади спрямовувати спільні зусилля громади на розв’язання нагальних економічних, соціальних, екологічних проблем. Проекти місцевого розвитку є інструментом підвищення конкурентоспроможності території, засобом згуртування різних суб’єктів територіального розвитку навколо нових цінностей і довгострокових пріоритетів.

Представники Новоолександрівської громади показали високу активність під час тренінгу, задавали безліч питань польським експертам зі стратегічного планування місцевого розвитку та проектного менеджменту Анджею Собчику та Роберту Жарковському стосовно польського досвіду місцевого самоврядування та реалізованих проектів місцевого розвитку, проведення аналізу та оцінці власних проектів, визначення бюджету проекту, необхідних ресурсів для реалізації проету та результатів від реалізації. Подальша спiвпраця буда продовжена, результати проведеного семiнару будуть висвiтленi на конференцii у листопадi.

Область:

Дніпропетровська область

Громади:

Новоолександрівська сільська об’єднана територіальна громада Новоолександрівська територіальна громада

Source:

Офіс реформ

Read more:

07 July 2025

У червні до місцевих бюджетів перерахували 29,5 млрд грн трансфертів з держбюджету

У червні до місцевих бюджетів перерахували 29,5...

У червні 2025 року Мінфін перерахував місцевим бюджетам 29,5 млрд грн міжбюджетних трансфертів, що становить 94,9%...

05 July 2025

Шлях України до повоєнного доброго демократичного врядування обговорили на Діалозі високого рівня у Львові

Шлях України до повоєнного доброго...

Четверта сесія Діалогу високого рівня щодо доброго демократичного врядування відбулась у Львові 3-4 липня 2025 року,...

05 July 2025

10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»

10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з...

10 липня, о 10:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему: «Як зберегти зв’язок з...

04 July 2025

Розробка Комплексного плану просторового розвитку як можливість ефективної відбудови громади

Розробка Комплексного плану просторового...

Не раз доводиться чути, що впровадження просторового планування – не на часі. Але Харківщина доводить протилежне....