У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, розпочато навчальний семінар-практикум для керівників місцевих рад Харківської області та Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини. Під час заходу було підписано Угоду між Асоціацією та Харківським університетським консорціумом.
Участь в заході беруть В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови Володимир Скоробагач, Юрій Ганущак, директор Інституту розвитку територій та експерт з питань децентралізації влади.
Документ про співпрацю підписав Сергій Чернов та Людмила Бєлова, директор ХарРІ НАДУ, президент Університетського консорціуму.
Відкриваючи навчальний семінар, Сергій Чернов наголосив: «Органи місцевого самоврядування залишаються рушіями реформ. Тому ми маємо об’єднати зусилля і не допустити політизації реформи децентралізації. На щастя, Харківщині таке негативне і гальмуюче явище як політизація не загрожує».
Людмила Бєлова у свою чергу зазначила, що Консорціум працюватиме з новоствореними територіальними громадами, зокрема, сприятиме підвищенню рівня написання інфраструктурних проектів, які є запорукою залучення до громад додаткових грантових чи бюджетних коштів. Наразі Консорціум вже надає консультативні послуги 3 об’єднаним громадам області (незабаром з’явиться і четверта), аби децентралізаційна реформа впроваджувалась швидше та ефективніше.
28 August 2026
Вінниця шукає керівника транспортного...
У Вінниці триває відкритий відбір на посаду генерального директора КП «Вінницька транспортна компанія». Вперше місто...
28 August 2026
Від тимчасового житла до інтеграції: як держава і громади шукають довгострокові рішення для ВПО
Від тимчасового житла до інтеграції: як держава...
На п’ятому році повномасштабної війни питання житла для внутрішньо переміщених людей дедалі менше зводиться до того,...
28 August 2026
Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки
Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки
SALAR International оголошує вакансію експерта(-ки) з безпеки. Роль передбачає надання періодичного аналізу...
27 August 2026
Vitalii Bezgin: Communities to receive additional UAH 1 billion for recovery projects
Vitalii Bezgin: Communities to receive...
The Government increased funding for the Ukraine Recovery Programme, which is implemented with the support of the...