Створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг - пріоритети у Білозірській ОТГ на Черкащині

У квітні 2016 року в Білозірській ОТГ розпочав роботу ЦНАП. Створення зручних і доступних умов для отримання послуг є одним із основних завдань, які поставили перед собою у Білозір'ї.

На офіційному сайті громади розміщено перелік послуг, які надає центр. У перспективі - перелік планується розширити. Тут діє реєстраційна служба та державний реєстратор, юридичний відділ, центр для дітей та молоді, відділ соціального захисту. У планах - сформувати «єдине вікно» для оформлення усіх довідок, щоб людина могла зранку подати документи, а ввечері вже забрати потрібні документи.

Завдяки ЦНАПу в межах одного приміщення зручно, швидко і фахово обслуговують мешканців, створено необхідні умови для спрощення взаємовідносин влади і громади. Громадянам стало простіше отримати інформацію, консультацію або конкретну послугу в максимально короткі терміни.

Завдяки об’єднанню та законодавчим новаціям жителі ОТГ відчули, що вони працюють на свою територію, для людей своєї громади. Орієнтація на громадян для вирішення їх потреб і очікувань стала пріоритетною в діяльності ОТГ.  

Область:

Черкаська область

Громади:

Білозірська сільська об’єднана територіальна громада Білозірська територіальна громада

Source:

Сайт АМУ

Read more:

24 February 2026

Інклюзивний та людиноцентричний підхід у плануванні евакуації та реагування на надзвичайні ситуації: коли система працює для всіх

Інклюзивний та людиноцентричний підхід у...

Людиноцентричний підхід та інклюзія — це вже не про додаткові заходи для окремих груп, а про проєктування систем...

24 February 2026

Європейський підхід LEADER для українських громад: Міністерство та експерти напрацьовують механізм розвитку сіл «знизу-догори»

Європейський підхід LEADER для українських...

В Україні стартував процес системного впровадження європейського підходу LEADER, який має стати дієвим інструментом...

24 February 2026

Анонс: вебінар «Робота з учнями та контингентом у системі АІКОМ-2: від зарахування до випуску»

Анонс: вебінар «Робота з учнями та контингентом...

Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад та представників органів місцевого...

23 February 2026

Моніторинг громад – січень 2026

Моніторинг громад – січень 2026

Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...