На громадських слуханнях прийняли рішення приєднання с. Замостя до Вашківців
Днями в селі Замостя Вижницького району відбулись громадські слухання щодо об’єднання Замостя з містом Вашківці. В слуханнях взяли участь Замостянський сільський голова Андрій Приймак, Вашківецький міський голова Микола Перч, депутат обласної ради Іван Шевчук, координатор регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку в Чернівецькій області Тетяна Татарчук, начальник відділу з питань містобудівного кадастру та регіонального розвитку управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Христина Марчук та незалежний експерт з питань децентралізації Ігор Бабюк.
Під час заходу зауважено, що нині головним аргументом на користь об’єднання є успіхи тих громад, що об’єдналися у 2015 році. Зокрема, територіальні громади краю беруть участь в інфраструктурних проектах, що передбачають ремонт об’єктів соціальної сфери, проведення заходів з енергоефективності, освітлення вулиць, спільне вирішення проблемних питань громад за участі влади та громадян.
Експертами наголошено на важливості не зволікати з об’єднанням, адже таким чином втрачається час та ресурси.
За підсумками громадських слухань відбулось голосування, результатом якого громадою Замостя прийнято одноголосне рішення про об’єднання з Вашківцями. Тепер справа за сесією місцевої ради.
Приємно відзначити, що мешканці пам’ятають позитивний досвід від участі у проекті ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який дозволив їм модернізувати місцеву школу.
Область:
Чернівецька областьГромади:
Вижницька міська об’єднана територіальна громада Вижницька територіальна громадаSource:
«Погляд»
Share the news:
30 March 2023
Навіщо громаді стратегічні енергетичні документи
Навіщо громаді стратегічні енергетичні документи
Стратегічна документація допомагає громадам заощаджувати енергію без втрати якості послуг, ставати енергетично...
30 March 2023
Публічні закупівлі: відповіді на поширені запитання від громад
Публічні закупівлі: відповіді на поширені...
Експерти Програми USAID DOBRE зібрали всі питання щодо здійснення публічних закупівель, які надійшли від...
30 March 2023
Бориспільська громада побратається з містом Вантаа
Бориспільська громада побратається з містом Вантаа
Бориспільська міська рада ухвалила рішення про підписання договору про співпрацю з фінським містом Вантаа. Про це...
30 March 2023
Проєкт DECIDE офіційно стартував у Чернігівській області
Проєкт DECIDE офіційно стартував у...
Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером Швейцарсько-українського проєкту DECIDE. Про можливості...