В рамках робочого візиту до Балтського району голова обласної ради Антолій Урбанський спільно із народними депутатами України Олександром Урбанським та Павлом Унгуряном відвідав презентацію щодо переваг добровільного об’єднання територіальних громад.
Міський голова Балти Сергій Мазур поділився досвідом, в рамках успішної реалізації реформ місцевого самоврядування.
«Балтська громада є однією з найбільших не тільки в області, а й в усій країні, – наголосив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. – У цьому, велика заслуга міського голови Балти Сергія Мазура, який стояв на чолі усіх цих перетворень. Після об’єднання в Балті не закрили жодної школи, жодного дитячого садка. Також слід зазначити, що днями в мешканці міста Рені на громадських слуханнях прийняли рішення про об’єднання із двома довколишніми селами – Долинським і Лиманським».
Народний депутат України Олександр Урбанський підкреслив, що можливість залучити з держбюджету додаткові кошти – один із головних аргументів на користь укрупнення територіальних громад. «Уряд передбачив значні суми для фінансового стимулювання процесу об’єднання громад, причому, ці суми збільшуються. Однак цей процес заохочення не може тривати постійно. Отже, чим раніше будуть створюватися нові громади, тим більше коштів з центру вони зможуть отримати», – зазначив народний депутат.
27 January 2026
Реформа старшої профільної школи: субвенції та актуальні питання
Реформа старшої профільної школи: субвенції та...
ключові зміни, передбачені реформою старшої профільної школи, та їх вплив на організацію освітнього процесу в...
27 January 2026
Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода
Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода
Розвиток мережі міжнародного муніципального cпівробітництва залишається одним із ключових інструментів посилення...
26 January 2026
Смартспеціалізації та ланцюги доданої вартості:...
Презентація результатів аналізу смарт спеціалізацій та ланцюгів доданої вартості у Вінницькій, Волинській,...
26 January 2026
Інститут громадянського суспільства презентує...
ГО «Інститут громадянського суспільства» проводить брифінг, присвячений старту нового проєкту у сфері публічних...