В Катеринівці пройшла вулична акція: «Реформа йде до людей»

16 липня в селі Катеринівка Кіровоградського району Анатолій Стоян та Сергій Міценко, координатори Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада», ініційованій всеукраїнською громадською організацією «Інститут Республіка» провели вуличнуакцію: «Реформа йде до людей». Головним завданням якої було у простій та цікавійформі донести жителям Катеринівки та її гостям ключові питання децентралізації та застосування інструментів громадської участі, з’ясувати їх готовність до самоуправління громадою.

«Як результат: сільська влада, на чолі з головою Володимиром Макеєвим, громадські активісти та жителі Катеринівки продемонстрували готовність взяти на виконання  органів самоуправління частину функцій центральної влади. Катеринівка готова до широкого самоврядування, - повідомив координатор Всеукраїнської ініціативи “ Активна Громада”  Анатолій Стоян.

Депутатська більшість міської ради, у свою чергу, вже пообіцяла активно запроваджувати інструменти громадської участі, працювати виключно в інтересах громади, - зазначив Обознівський сільський голова Володимир Макеєв.

Область:

Кіровоградська область

Source:

Офіс реформ

Read more:

10 December 2025

Державний бюджет-2026 підписано: нові правила та фінансові орієнтири для місцевого самоврядування

Державний бюджет-2026 підписано: нові правила...

Президент України підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2026 рік». Які конкретно зміни тепер чекають на...

10 December 2025

Verkhovna Rada Committee to assess effectiveness of Law on International Cooperation between Communities

Verkhovna Rada Committee to assess...

The Verkhovna Rada Committee on Organisation of State Power, Local Self-Government, Regional Development and Urban...

10 December 2025

Former Head of Avdiivka City Military Administration changes his position: Vitalii Barabash joins the army

Former Head of Avdiivka City Military...

President of Ukraine Volodymyr Zelensky has signed a decree dismissing Vitalii Barabash from his position as Head of...

10 December 2025

Oleksii Kuleba met with the Secretary General of the Congress of Local and Regional Authorities of the Council of Europe

Oleksii Kuleba met with the Secretary General...

  Deputy Prime Minister for Ukraine’s Reconstruction – Minister for Communities and Territories Development of...