7 липня "Децентралізаційний марафон" завітав до міста Кам'янське, де представники об’єднаних територіальних громад вивчали досвід роботи Центрів надання адміністративних послуг на базі ЦНАП Кам’янської міської ради.
Дніпропетровська обласна державна адміністрація, Кам’янська міська рада спільно з регіональним офісом реформ за сприяння Фонду Східної Європи провели виїзний семінар для відповідальних працівників об’єднаних територіальних громад (ОТГ) з вивчення позитивного досвіду організації роботи з надання адміністративних послуг громадянам і бізнесу на базі ЦНАП Кам’янської міської ради.
Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів Дніпропетровської облдержадміністрації, керівництво Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради, координатор регіонального офісу реформ, представники Дніпропетровської міської ради та 16 об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.
Розпочався семінар з ознайомлення з роботою Центру надання адміністративних послуг Кам’янської міської ради та роботою філії Центру надання адміністративних послуг Кам’янської міської ради у Дніпровському районі.
Після вивчення практичного досвіду учасники семінару отримали теоретичні рекомендації щодо алгоритму свтрення ЦНАП в громаді.
Створення мережі ЦНАП в кожній громаді області планується до кінця 2016 року.
02 June 2026
Місто української слави. Інтерв’ю голови Очаківської міської ради Сергія Бичкова
Місто української слави. Інтерв’ю голови...
Голова Очаківської міської ради Миколаївської області капітан-лейтенант запасу Сергій Бичков про тисячі квадратних...
02 June 2026
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
01 June 2026
Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює постанова Кабміну № 676 для громад
Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює...
Уряд ухвалив довгоочікувані зміни до Методики нормативної грошової оцінки (НГО) земельних ділянок. Постанова КМУ №...
01 June 2026
Анонс: вебінар «Актуалізація даних працівників...
Запрошуємо керівників закладів загальної середньої освіти та представників територіальних громад долучитися до...