Установа "Дніпроптеровська обласна агенція регіонального розвитку" запросила депутатів сільських, селищних та міських рад Дніпропетровщини до інформаційного обміну, навчання у співпраці, генерування ідей та виступу з ініціативами, що спрямовані на обговорення основних досягнень реформи місцевого самоврядування та відпрацювання ключових моментів діяльності депутата місцевої ради - від виборів до основних напрямів та інструментів діяльності. Всі ці напрями реалізуються під час дистанційного курсу, розробленого Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у співпраці з Дніпропетровським офісом реформ за підтримки Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO).
Учасники курсу, які представляють усі райони та міста області, протягом червня місяця опанують матеріали щодо реформи місцевого самоврядування в Україні: європейській досвід, вітчизняні досягнення, проблеми та перспективи; ресурснеого забезпечення об’єднаних територіальних громад; пріоритетних реформи в ОТГ – освіта, медицина, соціальний захист, земельні відносини, охорона правопорядку, надання адміністративних послуг; сутності представницької демократії й завдання депутата місцевої ради; ролі депутата в питаннях соціально-економічного розвитку громади.
Навичками місцевих депутатів стануть знання щодо стратегічних та проектних компетентностей: "правильно робити" "правильні речі" стосовно розвитку громад; компетентності з налагодження співробітництва громад; бенчмаркінг як основа запозичення корисного досвіду розвитку громад; компетентності з проведення громадського моніторингу: забезпечення виконання стратегічних ініціатив та підзвітності влади.
06 April 2026
Анонс: вебінар «Громадські обговорення під час...
Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди закладів освіти та юристів органів...
06 April 2026
Підтримка сільських громад, удосконалення...
Підтримка сільських громад, удосконалення виборчої системи, посилення ролі асоціацій ОМС – ключові питання для...
06 April 2026
«5,4 млрд євро на стійкість: громади мають виконати плани до 1 жовтня 2026 року» – Олексій Кулеба
«5,4 млрд євро на стійкість: громади мають...
Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба в інтерв’ю...
06 April 2026
Анонс: вебінар «Піклувальна рада закладів...
Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди територіальних громад та керівників...