Магістральний водопровід, який забезпечить питною водою жителів двох сіл — Пришиб і Роботівку, будують у Пришибській об’єднаній сільській територіальній громаді.
"Вартість водопроводу — 11,5 млн грн. Ми зводимо його за кошти місцевого бюджету. Крім того, за власні кошти робимо реконструкцію дитячого садочка "Чебурашка" та шістнадцяти квартирних будинків, два з яких вже закінчуємо", — сказала сільська голова Пришиб Валентина Городянко.
Тривають роботи і над проведенням вуличного освітлення в с. Кобелячок. Також підходить до кінця капітальний ремонт братської могили в цьому ж селі.
Як зазначила В.Городянко, з травня громада розпочне капітальний ремонт опалювальної системи та вентиляції в школі. Крім того, запланували будівництво гаражів для двох шкільних автобусів та придбання трактора.
12 December 2025
Французький досвід для українських громад:...
Члени Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального...
12 December 2025
Коли знання запускають участь: як Здолбунівська...
Авторки: Тетяна Лукеря, Олександра Койдель – Центр демократичної стійкості (Київська школа економіки) Частина...
12 December 2025
Як органам місцевого самоврядування проводити...
Національне агентство України з питань державної служби затвердило Методичні рекомендації щодо проходження...
11 December 2025
Opportunities for Communities of Dnipropetrovsk and Zhytomyr Oblasts: U-RESTORE Project Presentation
Opportunities for Communities of Dnipropetrovsk...
On 18 December, the U-RESTORE project team will hold an online presentation on Zoom to introduce the project...