Магістральний водопровід, який забезпечить питною водою мешканців двох сіл — Пришиб і Роботівку будують у Пришибській об’єднаній сільській територіальній громаді.
Магістральний водопровід — водопровід, до якого приєднуються розподільні водоводи.
— Вартість водопроводу — 11,5 млн. Ми зводимо його за кошти місцевого бюджету, — говорить Валентина Городянко, Пришибська сільська голова. — Крім того за власні кошти робимо реконструкцію дитячого садочка «Чебурашка» та шістнадцяти квартирних будинків, два з яких вже закінчуємо.
Тривають роботи і над проведенням вуличного освітлення в селі Кобелячок. Також підходить до кінця капітальний ремонт братської могили в цьому ж селі. Тож пам’ять земляків 8–9 Травня селяни вшанують біля відремонтованого обеліска.
Також поділилася Валентина Городянко і планами на майбутнє. Зокрема розповіла, що з травня громада розпочне капітальний ремонт опалювальної системи та вентиляції в школі. Крім того запланували будівництво гаражів для двох шкільних автобусів та придбання трактора.
Довідково: прогнозний бюджет Пришибської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік — 26 млн
30 April 2026
На ІІ Міжнародному Форумі згуртованості...
29 квітня у Києві в межах ІІ Міжнародного Форуму згуртованості відбулася урочиста церемонія нагородження громад та...
30 April 2026
Робота в релокації: як Пологівська громада вибудовує партнерства та зберігає ідентичність
Робота в релокації: як Пологівська громада...
Цього разу - історія Наталії Копил, начальниці відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій...
30 April 2026
Відбувся ІІ Міжнародний форум згуртованості
Відбувся ІІ Міжнародний форум згуртованості
29 квітня у Києві за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій відбувся ІІ Міжнародний Форум...
30 April 2026
Як навчання з «U-LEAD з Європою» змінює підхід...
Програма зосереджена на адаптивному управлінні та роботі в кризових умовах. Але те, що голова винесла звідти...