В Запорізькій області проводиться реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Органи соціального захисту населення не залишаються осторонь цього важливого державного процесу, що передбачає передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад. Враховуючи, що більше третини населення, а це понад півмільйона осіб, безпосередньо або опосередковано користуються послугами структур, що входять до системи соціального захисту, її працівники глибоко усвідомлюють відповідальності за долю співгромадян.
Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено тематичний семінар, організовано виїзд в райони мобільних груп, які складаються з досвідчених працівників, до них долучаються спеціалісти місцевих управлінь соціального захисту населення і райдержадміністрацій. Були розроблені рекомендації для голів об’єднаних територіальних громад та фахівців.
Що відбувається на рівні районів можливо проаналізувати на прикладі однієї з таких громад - Веселівської територіальної (об’єднаної) громади… Повну версію читати ТУТ
29 April 2026
Моніторинг громад – березень 2026
Моніторинг громад – березень 2026
Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...
29 April 2026
Громади отримають нові інструменти для...
Територіальні громади зможуть активніше долучатися до процесу повернення українців з-за кордону та їхньої...
29 April 2026
S3 Present and Future Part 2: Implementation Lessons from the First and Second Cycles
S3 Present and Future Part 2: Implementation...
Smart Specialisation Strategies (S3) are central to EU Cohesion Policy, guiding regional growth, innovation, and...
28 April 2026
Local self-government reform: Key trends in the first quarter of 2026
Local self-government reform: Key trends in the...
The Ministry for Development of Communities and Territories of Ukraine has published the Monitoring Report on the...