13 квітня в Ужгороді відбудеться практикум із застосування законодавства на тему: «Актуальні питання виконання законодавства органами місцевого самоврядування в сфері управління земельними ресурсами територіальної громади».
До уваги учасників - питання, що стосуються отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру органами місцевого самоврядування; земельні торги як шлях поповнення місцевих бюджетів (новини законодавства, покроковий алгоритм дій, примірники рішень); проблеми та практика встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць; законодавчо-нормативні основи і практика вирішення земельних відносин для об’єднаних територіальних громад.
Початок практикуму - 10.30.
Місце проведення - Ужгород, площа Народна, 4, каб.351.
Захід проводиться у рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
27 April 2026
Вебінар EU Local Talks #4: нова логіка...
Представників органів місцевого самоврядування, регіональних органів влади та агенцій регіонального розвитку...
27 April 2026
Famine in Oleshky. Nearly 1,700 Ukrainians, including 47 children, are starving in the besieged town
Famine in Oleshky. Nearly 1,700 Ukrainians,...
Tetiana Hasanenko, Head of the Oleshky Military Administration, on the russian siege of Oleshky, which could become...
24 April 2026
Фонд малих проєктів у сфері довкілля:...
У Тернополі відбулася стартова конференція Фонду малих проєктів за пріоритетом «Довкілля» Програми Interreg NEXT...
24 April 2026
Вакансія: Експерт (-ка) з освіти на місцевому та регіональному рівнях
Вакансія: Експерт (-ка) з освіти на місцевому...
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...