Нове положення про команду супроводу в закладах дошкільної освіти: які зміни та коли почне діяти (запис вебінару)

На вебінарі з експертами Швейцарсько-українського проєкту DECIDE говорили про нове положення про команду супроводу в закладах дошкільної освіти.


Учасники вебінару з експерткою Проєкту DECIDE Ольгою Набоченко мали змогуу більше дізнатися про таке:

Чому з’явилося нове положення про команду супроводу в закладах дошкільної освіти — і що з попереднім документом?

Як формується та діє команда супроводу осіб з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти за новим положенням? 

Які завдання та функції команди супроводу осіб з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти за новим положенням?

Презентація спікерки.

 

 

Записи усіх вебінарів DECIDE


Вебінар є частиною кампанії кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії — допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Більше матеріалів: https://novihromady.decide.in.ua та у секторальній рубриці «Освіта» порталу «Децентралізація».

Tags:

osvita vebinar education

Source:

Проєкт DECIDE

Read more:

13 September 2025

12 September 2025

Стартувала шоста навчальна платформа для керівників ЦНАП

Стартувала шоста навчальна платформа для...

  11 вересня 2025 року розпочалося навчання шостої групи Навчальної платформи для керівників ЦНАП у межах...

11 September 2025

Parliament registers Resolution supporting continuity of local governments during wartime

Parliament registers Resolution supporting...

Draft Resolution No. 14031 has been registered in the Verkhovna Rada of Ukraine. It is designed to confirm the...

11 September 2025

President signs Law on Vocational Education

President signs Law on Vocational Education

President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy signed the Law of Ukraine ‘On Vocational Education’, adopted by the...