У квітні представників громад навчатимуть як залучати міжнародні кошти та управляти проектами

Упродовж квітня - травня у Львівській облдержадміністрації відбудеться серія навчальних семінарів з основ міжнародної технічної допомоги та проектного менеджменту. До участі запрошують представників райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад.

Про це повідомила директор департаменту  міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тетяна Шепіленко.

"Навчання допоможуть представникам місцевої влади зрозуміти можливості, які надає міжнародна технічна допомога, навчитися розробляти та управляти проектами, - розповіла Тетяна Шепіленко. - Перший вступний семінар для голів райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад стартує вже наступного тижня".

Серед організаторів навчань – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, Громадська організація "Європейський діалог" та Агенція регіонального розвитку та євроінтеграції.

Зокрема, у квітні - травні цього року експерти "Європейського діалогу" Олександр Софій та Любов Мочарська проведуть аж 7 семінарів.

"У нас вже є позитивний досвід співпраці з експертами, адже у жовтні 2015 року такі семінари відбулись для структурних підрозділів облдержадміністрації. На яких вони ознайомились з інструментами міжнародної технічної допомоги та розробки проектів для залучення іноземного досвіду у різних сферах", - додала Тетяна Шепіленко.

Область:

Львівська область

Source:

Сайт Львівської ОДА

Read more:

15 June 2026

12 June 2026

Фінансування проєктів відновлення: де і як громадам шукати ресурси

Фінансування проєктів відновлення: де і як...

Відновлення українських громад — це передусім про здатність ефективно управляти ресурсами. За оцінками RDNA 5...

11 June 2026

Education of the future begins in communities: Volyn is preparing for the reform of specialised secondary schools

Education of the future begins in communities:...

The success of the reform of specialised senior secondary education will depend on its implementation at the local...

11 June 2026

DECIDE Analytical Study: What Solutions from European Countries Could Help Update Ukraine’s Regional Policy

DECIDE Analytical Study: What Solutions from...

On 10 June, the Ukrainian Crisis Media Centre hosted a presentation of an analytical study of the experience of...