У січні до місцевих бюджетів перерахували 12,5 млрд грн трансфертів з держбюджету

У січні 2025 року Мінфін перерахував місцевим бюджетам 12,5 млрд грн міжбюджетних трансфертів, що становить 73,4% передбачених розписом асигнувань на січень.


Зокрема, до місцевих бюджетів надійшли:

  • базова дотація в сумі 2,1 млрд грн (100% до розпису асигнувань);
  • додаткові дотації в сумі 1,7 млрд грн (100% до розпису асигнувань).

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та бюджетних установ за загальним і спеціальним фондами, станом на 1 лютого 2025 року, становлять 137,1 млрд грн, що на 16,5 млрд грн більше, ніж станом на 1 січня 2025 року.

За рахунок цих ресурсів органи місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні.

05.02.2025 - 15:17 | Views: 3169
У січні до місцевих бюджетів перерахували 12,5 млрд грн трансфертів з держбюджету

Tags:

budget

Source:

Міністерство фінансів України

Read more:

29 May 2026

Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань комунальних підприємств

Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань...

Опис контексту Щоб задовольнити мінливі потреби українських муніципалітетів і зацікавлених сторін на національному...

29 May 2026

Synchronise to Rebuild: Polaris Conference — from Resilience Plans to Investment Planning

Synchronise to Rebuild: Polaris Conference —...

On 28 May, in Kyiv, the Polaris Programme "Supporting Multilevel Governance in Ukraine", together with the State...

28 May 2026

President signs Law No. 9559-d: Communities officially granted the right to support security and defence sector

President signs Law No. 9559-d: Communities...

The President of Ukraine signed Law No. 9559-d “On Amendments to Certain Laws of Ukraine on Expanding the Powers of...

28 May 2026

Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом та профорієнтації

Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом...

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...