17-18 лютого у Львові - воркшоп із захисту культурної спадщини. Реєстрація триває

17-18 лютого у Львові відбудеться воркшоп «Спадок», присвячений переосмисленню практик захисту культурної спадщини в Україні. Подія об’єднає фахівців, які працюють над збереженням нерухомих об’єктів, — від будівель і скульптур до вітражів.


Мета воркшопу — не лише зібрати найефективніші практики захисту та обмінятися досвідом, а й створити практичні алгоритми для захисту та відновлення культурної спадщини в умовах війни.

Програма воркшопу включає:

  • Реальні приклади превентивного захисту культурної спадщини з Харкова, Одеси, Києва, Дніпра, Львова та інших громад.
  • Екскурсії до об’єктів Львова, які були пошкоджені та відновлені, щоб побачити процес збереження на власні очі.
  • Ознайомлення зі специфікою роботи з різними матеріалами: склом, металом, деревом, каменем.
  • Практичну роботу з документування та створення стратегій захисту.
  • Розробку алгоритмів дій для роботи з пошкодженими об’єктами до моменту їх відновлення.

Усі напрацювання учасників будуть зібрані в підсумкову публікацію, яка стане корисним ресурсом для громад та міжнародних партнерів

Хто і як може взяти участь

До участі запрошуються фахівці, які працюють у сфері охорони культурної спадщини: представники державних установ, громадських організацій та профільних департаментів міст і громад. Очікується участь понад  40 фахівців з усієї України.

Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують покриття витрат на проїзд, проживання, харчування та кава-перерви.

Кінцевий термін подачі до 9 лютого включно, форма реєстрації доступна за посиланням. Підтвердження участі буде надіслано до 11 лютого.

Не втрачайте можливість зробити свій внесок у спільне напрацювання на рівні країни, яке допоможе зберегти нашу культурну спадщину навіть у найскладніші часи.

Організовують подію Українська урбаністична платформа спільно з Управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради за підтримки Львівського культурного хабу, який координується UNESCO та фінансується AECID.

24.01.2025 - 08:56 | Views: 2181
17-18 лютого у Львові - воркшоп із захисту культурної спадщини. Реєстрація триває

Tags:

announcement culture

Read more:

21 November 2025

3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris: запрошуємо громади до участі

3 грудня у місті Полтава відбудеться...

  3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого...

21 November 2025

Експертна оцінка фінансової спроможності громад у розрізі областей за 9 місяців 2025 року

Експертна оцінка фінансової спроможності громад...

Автори: Яніна Казюк, доктор наук з державного управління, професор, експерт з публічних фінансів та місцевого...

21 November 2025

Анонс вебінару: «Перетворення комунального комерційного підприємства на АТ чи ТОВ за Законом № 4196: перше знайомство»

Анонс вебінару: «Перетворення комунального...

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві...

21 November 2025

Government approves list and requirements for indicators to determine functional types of territories: Impact on communities

Government approves list and requirements for...

The Cabinet of Ministers has approved a list of indicators and requirements to classify Ukrainian communities into...