ДЕСПРО допомагає модернізувати систему водопостачання в Бучі

 

ГО «ДЕСПРО» у співпраці із Helvetas продовжує надавати підтримку на відновлення та модернізацію систем водопостачання громадам, які постраждали внаслідок збройної агресії ворога.


Минулого представники ГО «ДЕСПРО» та Helvetas здійснили робочий візит до Бучанської громади, де тривають роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури та житла. За інформацією міської влади, зокрема, відновлюються темпи будівництва нового житла в самій Бучі - населення міста зростає. І потреби мешканців у воді, авжеж, збільшують навантаження на інфраструктуру водопостачання.

«Ми отримали запит КП «Бучасервіс» з проханням про надання допомоги для відновлення і модернізації системи постачання води. Громадська організація «ДЕСПРО» швидко зреагувала на звернення і надала енергоефективні насоси та шафи керування з частотними перетворювачами для модернізації 2-х свердловин у місті Буча», - розповідає експерт ГО «ДЕСПРО» Андрій Кавун.

 

 

Експерт «ДЕСПРО» Вячеслав Сороковський додає, що під’єднання до міської системи двох додаткових свердловин значно підвищить якість та надійність водопостачання.

Передане обладнання вже встановлюється та запускається в експлуатацію силами комунального підприємства.

ГО «ДЕСПРО» продовжуватиме співпрацю із Бучанською громадою. У наступних планах - ремонт та модернізація джерел водопостачання у сільських населених пунктах.

 


Проект «Підтримка відновлення України» реалізується в межах підтримки України з боку Швейцарії за фінансування Swiss Solidarity та виконання робіт консорціумом, до складу якого зі швейцарської сторони входить організація Helvetas з української ГО «ДЕСПРО»

Tags:

water supply international support

Область:

Київська область

Громади:

Бучанська територіальна громада

Source:

Read more:

10 July 2026

Безпечна вода під час війни: результати дослідження показали, як громадам краще готувати людей до кризових ситуацій

Безпечна вода під час війни: результати...

Пошкодження водогонів, тривалі перебої з водопостачанням, використання криниць та альтернативних джерел води стали...

10 July 2026

Українська урбаністична платформа розпочала всеукраїнське дослідження урбаністичного сектору

Українська урбаністична платформа розпочала...

Громадська організація «Українська урбаністична платформа» розпочинає всеукраїнське опитування професійної спільноти:...

09 July 2026

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють з громадами

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса...

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють...

09 July 2026

Не одна модель: як українські громади переосмислюють громадську участь під час війни

Не одна модель: як українські громади...

Повномасштабна війна не лише змінила форми громадської участі а й продемонструвала, що в різних умовах виникають...