02 December 2023
Logo slogan
GIZ Ukraine обіцяє допомогти у пошуку інноваційних рішень для відновлення Бучі
GIZ Ukraine обіцяє допомогти у пошуку інноваційних рішень для відновлення Бучі

Німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH допоможе знайти інноваційні рішення для відновлення Бучанської громади у Київській області.


Як передає Укрінформ із посиланням на Програму «U-LEAD з Європою», про це директор GIZ Ukraine Даніель Буше сказав під час візиту в громаду.

«GIZ підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року. Нині ми спрямовуємо сили, щоб посприяти розвитку України і знайти інноваційні рішення для відновлення Бучанської громади», – сказав Даніель Буше.

Він разом із керівницею «U-LEAD з Європою» в Київській області Оленою Іванченко та Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком обговорив реформу децентралізації в Україні та особливості роботи громад на шляху до європейської інтеграції.

Під час зустрічі міський голова презентував керівнику GIZ в Україні деталі проєкту Bucha Techno Garden.

«Ми маємо у Німеччині прекрасне місто-партнер Бергіш-Гладбах. Наша плідна співпраця триває вже більше року. Тож ми дуже цінуємо підтримку наших міжнародних партнерів, зокрема, Німеччини», – додав Анатолій Федорук.

У межах свого візиту до Бучі Даніель Буше також відвідав церкву Святого Апостола Андрія Первозваного та Всіх Святих, яка під час російської окупації у березні 2022 року стала символом стійкості та незламності жителів Бучі в протидії окупантам. Він поклав квіти на Алеї слави героїв, які загинули з початку повномасштабної війни.

Як повідомлялося, під час окупації російські загарбники скоїли в Бучанському районі Київської області понад 9000 воєнних злочинів. Зокрема, були вбиті більш як 1400 мирних жителів. Місто Буча зазнало інфраструктурних збитків на суму у понад 5,1 млрд грн. Найбільше постраждав житловий фонд, соціальні об’єкти, навчальні заклади та обʼєкти промислової інфраструктури.

Views: 781
Related news: international support
Read more: