04 December 2023
Logo slogan
Розпочався прийом анкет до Резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України
Розпочався прийом анкет до Резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну.


Кабінет Міністрів України Постановою від 23 травня 2023 року №524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» започаткував експериментальний проект, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих та професійних працівників.

Координаторами експериментального проекту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Національне агентство України з питань державної служби.

Службовці, які працюють в державних органах на деокупованих територіях, мають змогу своєю щоденною роботою будувати нове майбутнє для всієї країни. Це робота з високим рівнем особистої участі і відповідальності за прийняття рішень, що впливають на життя людей.

Отож, якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію, хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи — не зволікайте, долучайтеся до Резерву. Для цього перейдіть за посиланням https://reserve.nads.gov.ua/, зареєструйтеся в системі та заповніть Анкету.

Зарахування до резерву здійснюється на добровільній основі з дотриманням принципів забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості та доброчесності. Більш детально про алгоритм зарахування до Резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях — дізнавайтеся на сторінці НАДС (https://bit.ly/3PGgYnr).

Views: 1387
Related news: personnel
Read more: