6 червня о 13:30 відбудуться Конгресові слухання щодо викликів та можливостей ефективного здійснення окремих повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) органами місцевого самоврядування.
Організатор – Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за підтримки шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Інформаційний партнер – портал «Децентралізація».
До участі онлайн в Конгресових слуханнях долучаться представники органів місцевого самоврядування громад та центрів надання адміністративних послуг.
Tags:
announcement Administrative services
Source:
Конгрес місцевих та регіональних влад
20 April 2026
У Парламенті пропонують посилити роль органів самоорганізації населення
У Парламенті пропонують посилити роль органів...
На розгляд Верховної Ради України подано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо...
20 April 2026
У Страсбурзі узгодили ключові принципи...
За підсумками п’ятого Діалогу високого рівня за участі українських парламентарів та за фасилітації Ради Європи...
20 April 2026
Як збирати та аналізувати дані про відходи. Покрокова інструкція для громад
Як збирати та аналізувати дані про відходи....
В управлінні відходами все починається з даних. Звучить просто і складно водночас: звідки їх брати, що та як...
20 April 2026
Анонс: вебінар «ДБН В.2.5-56:2014 (2026):...
До участі запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та...