31 May 2023
Logo slogan

Громада з Миколаївської області презентувала інвестиційні пропозиції європейським партнерам

Делегація Коблівської громади взяла участь в міжнародному форумі ReBuild Ukraine 2023 у Варшаві. Голова громади Володимир Панич разом з колегами презентували потенційним міжнародним партнерам інвестиційний потенціал, розповіли про необхідність відновлення та розбудови постраждалих територій.


Попри повномашстабну війну Коблівська громада системно працювала над розробкою інвестиційних пропозицій, ставши учасником ініціативи «Громада дружня до бізнесу», яку реалізовувала ГО «Клуб ділових людей Україна» за підтримки U-LEAD.

“Для створення інформаційного стенду та презентаційних матеріалів для виставки ми взяли за основу інвестиційний паспорт та напрацьовані разом з експертами ідеї та пропозиції. Найбільші проекти, які наразі наша громада пропонує інвесторам - це будівництво індустріального парку, реабілітаційного центру для військовослужбовців та їхніх сімей, реконструкція очисних споруд, проекти з переробки сміття, альтернативної енергетики та берегоукріплення, водопостачання, водовідведення. Ми вдячні програмі U-LEAD за допомогу в роботі над інвестпаспортом громади та сподіваємося на подальшу співпрацю”, – розповів Сергій Федосєєв, голова правління «Агенції місцевого розвитку Коблівської сільської ради».

За його словами, впродовж 15-16 лютого 2023 року голова громади та його колеги провели десятки зустрічей і перемовин на міжнародному форумі ReBuild Ukraine, під час яких знайомили потенційних інвесторів та донорів із країн Європи з викликами та можливостями Коблівської громади.

 

 

ReBuild Ukraine 2023 – міжнародна виставка-форум з відбудови України, яка об’єднала керівників постраждалих громад та міст, представників влади, міжнародні фінансові установи та фонди, інвесторів та представників будівельної спільноти. За інформацією організаторів у Форумі взяли участь делегації з 22 країни світу, 23 українських громади, 70 муніципалітетів-гостей, 12 нацпавільйонів країн-партнерів, близько 500 світових донорських а фінансових організацій, понад 20 офіційних делегацій з різних країн світу.

“U-LEAD допомагає громадам системно підходити до процесів відновлення та відбудови. Одним із таких кроків є робота над інвестиційним паспортом. Багато країн готові допомагати українським громадам, і з ними потрібно працювати. Це кропітка робота, яку треба розпочинати вже зараз, як це зробили Коблівська та інші українські громади. Дуже важливо себе ідентифікувати і вміти розповісти про себе”, - зазначив Олег Ільницький, керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Миколаївській області.

Нагадаємо, впродовж 2021-2022 року Клуб Ділових Людей Україна за підтримки U-LEAD реалізовував ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах». В результаті команди 192 громад взяли участь у навчальних семінарах щодо системної взаємодії із локальним бізнесом, використання інструментів підтримки бізнесу та залучення інвестицій. Представники 24 найбільш вмотивованих команд отримали експертний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу, зокрема інвестиційного паспорту.

Tags:

international support war stories investments

Область:

Миколаївська область

Громади:

Коблівська територіальна громада

Source:

Програма «U-LEAD з Європою»

Share the news:

Read more:

30 May 2023

Актуальні питання місцевого самоврядування: тези першої зустрічі

Актуальні питання місцевого самоврядування:...

Які актуальні питання місцевого самоврядування в умовах воєнного стану турбують громади - обговорили В’ячеслав...

30 May 2023

Громади попри війну мають оприлюднювати передбачену законодавством публічну інформацію, - експертка

Громади попри війну мають оприлюднювати...

Тема оприлюднення публічної інформації в період дії воєнного стану залишається нагальною для ОМС. Про законодавче...

30 May 2023

16 червня U-LEAD проведе онлайн-форум щодо земельного аудиту

16 червня U-LEAD проведе онлайн-форум щодо...

16 червня об 11:00 год відбудеться фінальний онлайн-форум «Аудит земельних ресурсів в громадах». До участі...

30 May 2023

Медзаклади «первинки» мають можливість отримати сонячні панелі. Як податися на проєкт?

Медзаклади «первинки» мають можливість отримати...

Міністерства охорони здоров’я України у межах спільного проєкту зі Світовим банком «Зміцнення системи охорони...