10 June 2023
Logo slogan

1 березня - відкритий діалог: «Оптимізація адмінтерустрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів. Досвід функціонування інституту старост»

1 березня о 10:00 відбудеться відкритий діалог на тему: «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів. Досвід функціонування інституту старост».


На майданчику підкомітетів з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування і з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбудеться відкритий діалог на тему: «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів. Досвід функціонування інституту старост».

В рамках даного заходу планується обговорити цілі, етапи реформування та основні виклики, обумовлені військовою агресією російської федерації проти України, у сферах місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою України, служби в органах місцевого самоврядування, виборчого законодавства та функціонування інституту старост, зокрема, у Рівненській області, а також окреслити зміст комплексних законодавчих змін із зазначених питань.

До участі в обговоренні запрошені народні депутати України, представники державних органів, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, вітчизняних та міжнародних організацій та інституцій, науковці та експерти.

Захід відбудеться 1 березня о 10:00 у змішаному форматі (м. Рівне та у режимі відеоконференції на платформі ZOOM) за сприяння та підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Контактна особа з організаційних питань щодо забезпечення проведення заходу:
Каніковська Вероніка Олегівна, головний консультант секретаріату Комітету, тел. 044 255 23 19, kanikovska@rada.gov.ua.

Share the news:

Read more:

09 June 2023

15 червня - Конференція «На Шляху Відновлення: Підтримка деокупованих громад»

15 червня - Конференція «На Шляху Відновлення:...

  15 червня 2023 року керівники понад 100 деокупованих та постраждалих громад України (голови громад,...

09 June 2023