Як ефективно купувати через Prozorro Market, розкажуть на вебінарі DECIDE 13 лютого

13 лютого 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Prozorro Market: як ефективно здійснювати закупівлі товарів».


Під час вебінару Ольга Нос з ДП «Прозорро» докладно розповість учасникам про особливості закупівель товарів через е-каталог Prozorro Market та як їх ефективно здійснювати.

Так, на вебінарі обговорять:

  • нормативне підґрунтя для використання е-каталогу Prozorro Market;
  • алгоритм здійснення закупівель у каталозі,
  • нові можливості замовника в е-каталозі;
  • плани розвитку е-каталогу, зокрема нормативна база та технічна реалізація.

Проєкт DECIDE організовує вебінар спільно із НАДС – Національним агентством України з питань державної служби.

Дата і час: 13 лютого 2023 року, 14:00.

Спікерка: Ольга Нос, начальниця відділу розвитку системи закупівель ДП «Прозорро»

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://forms.gle/FqmcGFKSYotTWeks7         

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу "Децентралізація"

 

08.02.2023 - 12:47 | Views: 5890
Як ефективно купувати через Prozorro Market, розкажуть на вебінарі DECIDE 13 лютого

Tags:

budget announcement

Source:

Read more:

23 March 2026

Опитування для роботодавців: Партнерство бізнесу і закладів профосвіти

Опитування для роботодавців: Партнерство...

  ГО EasyBusiness запрошує представників бізнесу пройти коротке опитування про партнерство бізнесу і закладів...

23 March 2026

Голос прифронтових громад – на національному рівні

Голос прифронтових громад – на національному рівні

Презентовано методичні рекомендації щодо підвищення стійкості прифронтових та прикордонних громад до надзвичайних...

20 March 2026

Всеукраїнська асоціація громад закликає виділити додаткові кошти з держбюджету на зарплати педагогам і соцпрацівникам

Всеукраїнська асоціація громад закликає...

Всеукраїнська асоціація громад виступає за виділення додаткових коштів із Державного бюджету для оплати праці...

20 March 2026

Call for applications for European Week of Regions and Cities 2026 to open soon

Call for applications for European Week of...

The call for applications to European Week of Regions and Cities (EURegionsWeek) 2026, one of the largest events in...