В умовах воєнного стану перед громадами постає чимало викликів. Серед них – організація шкільного харчування. На вебінарі від проєкту DECIDE розбиралися, з чого розпочати самостійну організацію, говорили про вимоги законодавства та про те, як розподілити обов'язки між працівниками.
Марія Дробот, експертка проєкту DECIDE, також розповіла про НАССР (систему аналізу і контролю критичних точок і ризиків, які можуть виникати під час будь-якого виробничого процесу, пов'язаного з продуктами харчування) та як її дотримуватись.
Презентація спікерки за посиланням: https://bit.ly/3HBJOjl
Корисні ресурси, які знадобляться у вашій роботі:
Матеріали для освітніх управлінців є на сайті https://novihromady.decide.in.
Вебінар провели в межах кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Ключова мета – допомогти розвитку ефективної системи управління освітою на місцях. Кампанію реалізує швейцарсько-український проєкт DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України і Всеукраїнською асоціацією ОТГ
13 April 2026
Метрополії: чому без них Україна не зможе розвиватись
Метрополії: чому без них Україна не зможе...
Реформа децентралізації в Україні – без перебільшення одна з найуспішніших. Держава передала громадам повноваження,...
13 April 2026
Чи все варто діджиталізувати? Межі й можливості...
Цифрові інструменти участі міцно входять у життя українських громад. Однак чи завжди онлайн-формати є ефективними? І...
13 April 2026
Як Балтська громада перетворила освітнє партнерство із сусідами на стратегічну перевагу
Як Балтська громада перетворила освітнє...
Партнерство територіальних громад, особливо у сфері освіти, перейшло з категорії бажаної ініціативи в стратегічну...
13 April 2026
Анонс: вебінар «Особливості реалізації...
Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та управлінські...