05 June 2023
Logo slogan

Економічні профілі громад Львівської області – крок до місцевого економічного розвитку

Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розробила економічні профілі 10-ти громад-партнерок Проєкту Львівської області.

Економічний профіль громади є основним ресурсом для ухвалення якісних та ефективних управлінських рішень, виявлення негативних тенденцій розвитку, оцінки економічного потенціалу громади, вибору пріоритетних напрямів розвитку, створення стратегії та залучення інвестицій. Створені профілі сприятимуть місцевому економічному розвитку громади, підвищенню якості життя мешканців та інтеграції ВПО і релокованого бізнесу в економічний простір приймаючих громад.

Для кожної з громад – це своєрідний паспорт. Статистична інформація, а також дані та показники, які містяться у даному документі, допомагають не тільки проаналізувати стан справ у громаді, а й окреслюють можливості її подальшого розвитку, відображають потенційні точки втручання та можливі інструменти впливу. Документ задає напрям можливої співпраці представників влади, місцевого та релокованого бізнесу, ВПО та місцевих мешканців, вказуючи на галузі та сфери діяльності, які потребують додаткової уваги та / або є пріоритетними для економічного розвитку.

Створення профілю громади є першим кроком для напрацювання якісної Програми місцевого економічного розвитку, Інвестиційного паспорту та створення чи актуалізації Стратегії розвитку громади. Варто підкреслити, що дані економічні профілі громад створювалися з урахуванням ресурсного потенціалу релокованого бізнесу та ВПО.

З економічними профілями громад можна ознайомитись за посиланнями:

Повні профілі громад є доступними за посиланням.


Профілі громад підготовлені Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках реалізації проєкту «Формування програм місцевого економічного розвитку через інтеграцію переміщених підприємств і ВПО в економічне життя територіальних громад», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цих матеріалів не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Share the news:

Read more:

02 June 2023

Громадам презентували інструмент для прискорення впровадження просторового планування в Україні

Громадам презентували інструмент для...

31 травня Програма USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО презентувала територіальним громадам та Уряду країни...

02 June 2023

Покроковий алгоритм дій громад з планування й організації відновлення інфраструктури: інфографіка АМУ

Покроковий алгоритм дій громад з планування й...

Асоціація міст України розробила інфографіку "Планування й організація відновлення муніципальної інфраструктури:...

02 June 2023

Izium twinned with Greenwich

Izium twinned with Greenwich

The cities of Izium and Greenwich, US, signed a Twinning Memorandum. The document was signed by Valerii...

01 June 2023

Якими мають бути перші кроки з відновлення української влади на деокупованих територіях: цитати з обговорення

Якими мають бути перші кроки з відновлення...

1 червня розпочалася серія обговорень, присвячених першим крокам після деокупації територій України. Заходи...