27 вересня 2022 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Робота Центру розвитку педагогічних працівників під час воєнного стану».
Під час вебінару розглянуть такі питання:
Дата і час: 27 вересня 2022 року, 14:00.
Спікерка: Яніна Тимошенко, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://forms.gle/hA74Wnf8vY6NRGMB7
Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.
Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.
Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу "Децентралізація"
04 February 2026
Стартував відбір на Резиденцію ідей «Місто турботи: соціальна політика Львова»
Стартував відбір на Резиденцію ідей «Місто...
Побачте, як на практиці працюють соціальні сервіси для ветеранів, людей з інвалідністю та сімей у міській системі...
04 February 2026
Розвиток міжмуніципальної співпраці – важливий...
У січні 2026 делегація представників громад Криворізького району побувала з ознайомчим візитом у громадах Львівської...
04 February 2026
Подовжено дедлайн на Резиденцію ідей «Культурна спільнодія» до 5 лютого
Подовжено дедлайн на Резиденцію ідей «Культурна...
Дедлайн подачі заявок на Резиденцію ідей «Культурна спільнодія» продовжено до кінця доби 5 лютого. Програма...
04 February 2026
20% безповоротної фінансової підтримки ЄС: як...
Запровадження механізму використання щонайменше 20% безповоротної фінансової підтримки в межах Компоненту І Ukraine...