Щодо здійснення спільної експертно-консультаційної діяльності з підтримки реформи децентралізації та місцевого самоврядування у Київській області.
4 лютого голова ГО "Товариство дослідників України" П.Остапенко та керівник Офісу реформ у Київській області В.Удовиченко уклали меморандум про співпрацю щодо здійснення спільної експертно-консультаційної діяльності з підтримки реформи децентралізації та місцевого самоврядування у Київській області.
Мета - забезпечити максимальну ефективність процесу розробки та реалізації Плану формування територій громад у Київській області, стратегій розвитку територіальних громад Київщини. Основними напрямками співпраці стануть:
13 January 2026
"Голова громади не повинен говорити з людьми...
Голова Градизької громади Полтавської області Мирослав Носа мало не щодня викладає у соцмережі ролики, які знімає та...
13 January 2026
Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на 14 %
Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на...
За даними Міністерства фінансів, у 2025 році загальний фонд місцевих бюджетів отримав 514 млрд грн – на 63 млрд грн...
13 January 2026
Вакансія Експерта/ки з підготовки та впровадження грантових проєктів
Вакансія Експерта/ки з підготовки та...
Вмієте писати грантові заявки, які приносять реальні результати? Проєкт “Відновлення для всіх” (RFA) шукає...
12 January 2026
Стартує прийом заявок на фінансування укриттів у ЗЗСО
Стартує прийом заявок на фінансування укриттів...
З 12 січня засновники закладів освіти можуть подавати заявки на отримання державної субвенції на облаштування...