Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» отримала грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для навчання дітей реагуванню на надзвичайні ситуації. Реалізація гранту передбачає створення онлайн-курсу та підготовку відповідних навчальних уроків для учнів 5-9 класів у школах громад-партнерів Проєкту.
В результаті реалізації цього гранту діти будуть краще поінформованими про основи цивільного захисту, надзвичайні ситуації та можливі небезпеки у їхніх громадах. Вони також здобуть практичні навички реагування на надзвичайні ситуації. Крім того, імплементація гранту покликана посилювати розуміння, що домогосподарства є першою ланкою в організації цивільного захисту. Якщо діти та їхні родини свідомі можливих небезпек на території, де вони проживають, якщо вони знають, як організуватися в критичний момент, цивільний захист функціонує ефективніше.
- Діти є вразливими у надзвичайних ситуаціях не лише під час війни, а й у мирний час через їхній недостатній досвід та навички. Вони піддаються більш високому ризику поранень, захворювань, втрати родичів, для них існує більша ймовірність залишитися на самоті та безпорадними. Діти мають бути добре поінформованими про ризики, пов’язані з надзвичайними ситуаціями та вибуховими предметами. Навчання реагуванню на надзвичайні ситуації є важливою складовою посилення цивільної безпеки на місцевому рівні. В рамках виділеного Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» гранту, МБО «Фонд Східна Європа» сприятиме збільшенню навиків дітей реагуванню на надзвичайні ситуації, щоб у громадах було безпечніше жити», ‒ відзначила Наталія Гнидюк, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Tags:
grant international support social services
Source:
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»
05 July 2025
Шлях України до повоєнного доброго...
Четверта сесія Діалогу високого рівня щодо доброго демократичного врядування відбулась у Львові 3-4 липня 2025 року,...
05 July 2025
10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»
10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з...
10 липня, о 10:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему: «Як зберегти зв’язок з...
04 July 2025
Розробка Комплексного плану просторового розвитку як можливість ефективної відбудови громади
Розробка Комплексного плану просторового...
Не раз доводиться чути, що впровадження просторового планування – не на часі. Але Харківщина доводить протилежне....
04 July 2025
Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси - посібник
Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси -...
1 липня у Львові в межах Міжнародного саміту мерів за організації UMAEF був проведений воркшоп «Як громадам успішно...