Робота з ВПО у Самбірській громаді, мрії відновити ВНЗ, плітки про зловживання з гуманітарною допомогою - відеокоментарі голови громади

У Самбірській територіальній громаді на Львівщині шукають варіанти для довготривалого поселення внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, розглядають будівництво блокового житла. А ще в громаді мріють відновити вищий навчальний заклад.

“Колись в нас був університет (факультет Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка, який тривалий час успішно діяв у Самборі - прим). За попередніх керівників його закрили. Планували продаж. Але ми би хотіли, щоб там був вищий навчальний заклад. Тому що статус міста з вищим навчальним закладом зовсім інший, аніж без нього”, — розповів Юрій Гамар, голова Самбірської територіальної громади.

Більше - відео:

 

 

Tags:

war stories war Stanislav Bezushko

Область:

Львівська область

Громади:

Самбірська територіальна громада

Source:

ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ

Read more:

13 May 2026

Профтех як точка зростання: чому громади не бачать того, що у них є

Профтех як точка зростання: чому громади не...

«Без школи немає села» - цій фразі десятки років, але вона набуває особливої ваги щоразу, коли над населеним пунктом...

13 May 2026

АРР Волинської області об’єднала три громади для модернізації систем водопостачання за підтримки Швейцарії та UCORD

АРР Волинської області об’єднала три громади...

Агенція регіонального розвитку (АРР) Волинської області об’єднала Горохівську, Локачинську та Павлівську громади...

13 May 2026

Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості Ukraine Facility

Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості...

Ключовим механізмом підтримки відновлення, реконструкції та модернізації України Європейським Союзом є Механізм...