Місто Харків в односторонньому порядку розірвало побратимські відносини з російськими містами: Бєлгород, Москва, Нижній Новгород, Новосибірськ та Санкт-Петербург.
Відповідне рішення Харківська міська рада прийняла 11 травня, на позачерговій сесії.
Як зазначив Харківський міський голова Ігор Терехов, з огляду на те, що збройна агресія російської федерації призвела до людських страждань та значних руйнувань, у міста Харкова не може бути побратимів серед російських міст.
«Ще в перші дні війни я дав доручення прибрати з сайту міськради усі російські міста-партнери Харкова. Бо не може у нас бути побратимських відносин з людьми, котрі вбивають українців та знищують нашу Батьківщину. Тому я пропоную сьогодні розірвати ці відносини. Таких міст-побратимів у Харкова бути не може», - підкреслив Ігор Терехов.
Важливо, що рішення про розірвання побратимських відносин з містами країни-агресора міська рада Харкова прийняла одноголосно.
Tags:
Область:
Харківська областьГромади:
Харківська територіальна громадаSource:
Харківська міська рада
20 February 2026
Місцева статистика: Як перетворити розрізнені...
У Києві відбулася стратегічна зустріч "Статистика громад", організована Державною службою статистики України за...
20 February 2026
I_CAN розпочав масштабування по всій Україні своєї Навчальної програми з управління публічними інвестиціями для...
20 February 2026
Language of Development Part 2: Funds and Instruments of EU Cohesion Policy
Language of Development Part 2: Funds and...
With the “language of development”, we describe not only the goals and principles of EU regional policy, but also...
19 February 2026
Анонс: вебінар «Обговорення змін до Порядку...
Які практичні кроки мають здійснити керівники та педагоги, щоб ефективно впровадити ключові зміни до Порядку...