У Червоноградській громаді зареєстрована 9771 внутрішньо переміщена особа. Люди вже адаптувалися. Дехто навіть знайшов роботу у сфері послуг. А є й такі, хто попросився на шахту.
Про це в ефірі ТРК “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” розповіла Надія Земницька, заступниця голови Червоноградської територіальної громади.
Заразом громада систематично доставляє гуманітарні вантажі у Київському, Донецькому та Миколаївському напрямках. Допомагають в цьому партнери з Ольденбургу (Німеччина) та Писковіце (Польща).
До речі, на територію громади вже релокувалися п'ять підприємств з інших регіонів України. Серед них — київська кондитерська. Про це — у розмові:
Tags:
war stories war Stanislav Bezushko
Область:
Львівська областьГромади:
Червоноградська територіальна громадаSource:
ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ
27 November 2025
Запрошуємо долучитися до Форуму цивільного захисту “Синергія заради безпеки”
Запрошуємо долучитися до Форуму цивільного...
4 грудня у Києві відбудеться Форум цивільного захисту “Синергія заради безпеки”, організований Фондом...
26 November 2025
Біовідходи — ресурси для громад та бізнесу. Як використати їх ефективно?
Біовідходи — ресурси для громад та бізнесу. Як...
В управлінні біовідходами українські бізнеси можуть вигідно заявити про себе як на локальному, так і на...
26 November 2025
Курс «Підтримка креативної економіки» для регіонального розвитку від British Council та UCORD
Курс «Підтримка креативної економіки» для...
Шукаємо творців політик, представників культурних інституцій та професіоналів у сфері креативних індустрій,...
26 November 2025
Education Subvention, Funding Priorities for...
On 25 November in Kyiv, the Polaris Programme, in partnership with the Ministry of Education and Science of Ukraine...