Катеринопільського району: Мокрокалигірській – у селах Єлизаветка, Ярошівка, Суха Калигірка, та Єрківській громаді – у селі – Радчиха. Це вже другі вибори старост, що проходять на Черкащині. Перші відбулись 17 січня у селищі Ірдинь Білозірській об’єднаній громаді. Нагадаємо, вони були першими в Україні.
Старостою села Єлизаветка стала діючий сільський голова Світлана Михайлець. З 360 виборців за неї проголосувало 182. У селі Ярошівка перемогу виборов самовисуванець Олег Біляк, за якого проголосував 41,57% виборців, тоді як за його опонента – 7,17%. У селі Радчиха старостою став Валерій Гончар, а село Суха Калигірка, де кандидатів на старосту було найбільше – чотири особи, очолить - Діана Присяжнюк.
«В цілому вибори пройшли добре – прозоро і без порушень, середній відсоток явки по чотирьох селах склав 61,5. Такий результат вказує на те, що виборці зацікавлені отримати повноцінні органи управління для громад», - підсумовує директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА Сергій Пасічник.
11 August 2026
Уряд затвердив Положення про Мінрегіон: за що...
Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Міністерство у справах громад, територій та внутрішньо переміщених...
11 August 2026
“Veterans’ business is not about charity, but...
How local authorities can ensure that dozens of commercial projects launched by veterans are based in their...
11 August 2026
Посадовців і депутатів місцевих рад запрошують...
Рада Європи спільно з Національним агентством України з питань державної служби, у партнерстві з всеукраїнськими...
10 August 2026
Міністерство у справах громад, територій та ВПО...
Зміна структури Уряду не означає паузи у співпраці України з міжнародними партнерами. Усі проєкти та домовленості за...